slider3

ŠVENČIŲ PLANAVIMAS

Apie išskirtinę ir nepamirštamą šventę svajoja kiekviena būsimų jaunavedžių pora, tėveliai norintys pradžiuginti ir nustebinti savo mažylius, artimieji trokštantys, kad jų mylimus žmonės suptų jauki aplinka, o šventinę nuotaiką ir atmosferą kurtų kiekviena detalė ir smulkmena.

MARRY.LT – tai švenčių planavimo ir dekoravimo studija. Siūlo visas paslaugas, kurios reikalingos, kad Jūsų šventė įvyktų sklandžiai. Palikite detales mums, kad galėtumėte jaustis laisvai ir mėgautis kiekviena akimirka. Atsižvelgdami į Jūsų norus ir lūkesčius padėsime sukurti nepamirštamą šventę.  Suderintos dekoracijos, padės sukurti vieningą, stilingą ir jaukią aplinką, o teisingai parinkti paslaugų teikėjai leis užtikrinti sklandžią Jūsų šventės eigą.

Jei savo šventę organizuojate patys, tačiau pritrūkote minčių ir idėjų rašykite arba skambinkite. Esame atviri bet kokio pobūdžio bendradarbiavimui.

DEKORAVIMAS

Mes pasirūpinsime vientisu dekoro linijos sukūrimu, pasirinktos temos išpildymu. Atsižvelgdami į Jūsų turimą šventės viziją, norus ir lūkesčius pateiksime šventės dekoravimo variantus, su preliminariai paskaičiuotomis išlaidų samatėlėmis. Pagaminsime visas dekoracijas reikalingas sukurti vieningą, stilingą ir jaukią aplinką.

slider2

slider1

VESTUVIŲ DIENOS KOORDINAVIMAS

Teikiame ir vestuvių dienos koordinavimo paslaugas.